Apie mus

Jūsų pagalbininkai kuriant efektyvų verslą.


Mes, „ELTS“ komanda, esame tik padėjėjai. Verslą kuriate ir valdote Jūs, mes padedame tai padaryti efektyviau panaudojant interneto technologijas ir sprendimus. Jau daugiau nei 3 metus padedame Lietuvos ir užsienių šalių verslams savo triūsu ir patirtimi kurdami pridėtinę vertę.

Pridėtinė vertė – mūsų tikslas ir kasdieninis darbas.

„ELTS“ pavadinimas reiškia, kad apjungiame keletą svarbiausių verslo sričių tam, kad bendra jų suma būtų didesnė, nei atskirai paėmus. Taip sukuriama pridėtinė vertė. Mes tai darome kurdami rimtus interneto sprendimus, el. komercijos sprendimus bei nestandartinius sprendimus rimtam verslui.

Technologijos keičiasi, mes keičiamės kartu su jomis.

Nuolatos sekame pasaulines interneto sprendimų kūrimo tendencijas ir madas. Stengiamės, kad projektai būtų ne tik techniškai tvarkingi ir visiškai funkcionalūs, bet ir solidūs, respektabilūs, įnešantys svarų indėlį populiarinant kliento prekės ženklą.

Geras Jūsų vardas ir įvaizdis, pridėtinė vertė Jūsų verslui, technologiniai iššūkiai ir naujovės padeda „ELTS“ išlaikyti ir nuolat kelti klientų aptarnavimo lygį.

„ELTS“ įkurta 2016 metais. Šiuo metu įmonėje dirba 5 žmonės. Atliktų darbų sąrašas – labai ilgas. Per šiuos metus sukurta daugiau nei 200 įvairių interneto projektų. Pagrindiniai klientai – vidutinės ir stambios Lietuvos įmonės.

Turite klausimų ?