Paslaugos

Internetinių svetainių kūrimas

Įgyvendiname kūrybiškus interneto projektus, kurie reprezentuodami mūsų klientus, kuria jų įvaizdį internete, padeda pasiekti tikslinę auditoriją, skatina pardavimus ir didina prekės ženklų žinomumą. Esame sukūrę įvairaus tipo projektų – nuo reprezentacinių svetainių iki naujienų portalų

Sužinokite daugiau

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Kuriame unikalias elektroninės prekybos sistemas, apjungiame jas su buhalterinės apskaitos, klientų ryšių valdymo, kurjerių, paštomatų, mokėjimų sistemomis. Neapsiribojame tik įprastomis elektroninėmis parduotuvėmis, kuriame ir įvairius kitus sprendimus

Sužinokite daugiau

Specializuoti sprendimai (CRM)

Esame sukūrę per 20 įvairaus sudėtingumo nestandartinių projektų žinomoms Lietuvos ir užsienio įmonėms. Patirtis ir profesionalumas leidžia mums sukurti tokius sprendimus, kurie padeda sparčiau vystyti Jūsų verslą, optimizuoti tam tikrus darbinius procesus ir finansinius srautus.

Sužinokite daugiau

Grafinio dizaino paslaugos

Internetas yra nuolat kintanti aplinka, kuri reikalauja, kad jūsų svetainė, kaip komunikavimo su vartotojais platforma atitiktų visus šiuolaikinius standartus, būtų vizualiai estetiška, bei patogi naršyti. Jūsų svetainė – tai jūsų įmonės veidas internete pagal kurį yra atpažįstamas jūsų verslas.

Sužinokite daugiau

SSL sertifikatų registravimas

Vis dažniau pasirinkdami apsipirkimą internetu ar paprasčiausiai naudodamiesi el. bankininkystes sistemomis klientai rizikuoja dėl savo asmeninių duomenų. Įprastiniai interneto protokolai Jums neužtikrina saugaus duomenų perdavimo, todėl mes siūlome SSL sertifikato „spyneles“.

Sužinokite daugiau

Domenų registravimas

Domenas (angl. domain name) – tai unikalus internetinis adresas. Norėdami turėti svetainę ar el. paštą su savo pavadinimu, turite iš pradžių užregistruoti atitinkamą domeną. Padėsime Jums tai padaryti ypač palankiomis sąlygomis.

Sužinokite daugiau

Svetainių talpinimo paslaugos

Kviečiame išbandyti profesionalų hostingą – tai ypatingo patikimumo, lankstumo bei didelių serverio resursų reikalaujantiems projektams skirta paslauga. Pasirūpinsime visa reikalinga infrastruktūra, o Jūs galėsite savo dėmesį skirti verslui.

Sužinokite daugiau