22
Geg

Būtinai išsaugokite savo „Google Analytics“ duomenis iki gegužės 25 dienos!

Nepraraskite savo „Google Analytics“ duomenų!

Jei naudojatės „Google Analytics“ paskyra ir nepakeitėte duomenų saugojimo laikotarpio, jūsų interneto svetainės lankomumo duomenys bus negrįžtamai paveikti! Primename, kad iki gegužės 25 dienos nepakeitus duomenų saugojimo laikotarpio („User and event data retention“), remiantis GDPR (Bendru duomenų apsaugos reglamentu), nebegalėsite filtruoti, segmentuoti, kurti tinkintų ataskaitų ir kitaip panaudoti senų „Google Analytics“ duomenų. Apie minėtuosius pakeitimus turėjote gauti perspėjantį laišką iš „Google Analytics“, kuriame buvo prašoma pakeisti duomenų saugojimo nustatymus „Google Analytics“ paskyroje.

Kaip pakeisti „Google Analytics“ duomenų saugojimo laikotarpį?

Tam, kad galėtumėte toliau naudoti senus „Google Analytics“ duomenis be jokių apribojimų, iki gegužės 25 dienos savo „Google Analytics“ paskyroje turite pakeisti duomenų saugojimo laikotarpį. Tai galite atlikti keliais nesudėtingais žingsniais:

  1. Prisijunkite prie savo „Google Analytics“ paskyros ir kairiajame apatiniame lango kampe paspauskite mygtuką „Admin“.
  2. Meniu juostoje paspauskite mygtuką „Tracking info“ (Stebėjimo informacija) ir „Data retention“ (Duomenų saugojimas).
  3. Pasirinkite neribotą duomenų saugojimo laikotarpį, kad duomenys nebūtų automatiškai panaikinti („Do not automatically expire“) ir paspauskite mygtuką „Save“ (Išsaugoti).

Sveikiname! Galite ir toliau sėkmingai naudoti „Google Analytics“ duomenis be jokių apribojimų!


Straipsnyje pateikta informacija paimta iš žemiau esančių šaltinių: