15
Rgs

„Google Chrome“ įspėja apie nesaugų turinį svetainėse

Įspėjimas HTTP svetainių lankytojams

Kaip žinia, interneto svetainės SEO priežiūra turi būti atliekama nuolat, atsižvelgiant į įvairius technologinius pokyčius ir atnaujinimus. Laiku nesureagavus į tam tikrus pakeitimus, interneto svetainės reitingai gali akimirksniu nukristi. Toks atvejis yra ir su pokyčiais dėl svetainės saugumo vertinimo. Jei naudojatės HTTP protokolu ir Jūsų svetainėje lankytojai turi galimybę pateikti savo tekstinį turinį prisijungimo, paieškos ar kituose laukeliuose, „Google Chrome“ naršyklė vartotojus perspės apie nesaugią prieigą.

Pranešimas apie nesaugų turinį bus pateiktas vartotojams, kurie lankosi HTTP protokolą turinčioje svetainėje ir, spustelėję ant svetainėje esančio teksto laukelio, pradeda jį pildyti. „Incognito“ (privataus naršymo) lango vartotojams įspėjimas apie nesaugią prieigą bus rodomas iš karto atsidarius puslapį, kuriame yra pildomo teksto laukeliai.

Nesaugių svetainių (HTTP) savininkai dar labiau skatinami pereiti į HTTPS protokolą

Naujais „Chrome“ saugos įspėjimais „Google“ siekia paraginti HTTP protokolą turinčių svetainių perėjimą į saugų HTTPS protokolą. Greitu metu visas HTTP protokolo svetaines žadama žymėti kaip nesaugias, norint padidinti naršymo internete saugumą ir užtikrinti vartotojų privatumą.

Sužinokite daugiau apie privalumus pereinant į HTTPS protokolą: Kodėl verta pereiti iš HTTP į HTTPS protokolą?

Pranešimas svetainių administratoriams

Prieš įgalinant šiuos naujus įspėjimus dėl nesaugaus turinio, visi HTTP svetainių, turinčių galimybę vartotojams įrašyti savo tekstą, administratoriai buvo informuoti, išsiunčiant jiems elektroninius pranešimus:


ŠIAME STRAIPSNYJE ESANTI INFORMACIJA PATEIKTA IŠ ŽEMIAU NURODYTŲ ŠALTINIŲ: