Elektroninių parduotuvių kūrimas

Mes jau daugiau kaip 4 metus internetines parduotuves kuriame naudodami Magento, Opencart, PrestaShop platformas. Jos puikiai patenkina net ir didžiausius klientų poreikius. Šios elektroninės komercijos platformos, pilnai aprūpintos funkcijomis, kurios pardavėjui suteikia jo parduotuvės veikimo lankstumą ir pilną kontrolę. Visų sistemų paieškos optimizavimas, katalogų valdymas ir galingi rinkodaros įrankiai suteikia galimybę sukurti svetaines, kurios suteikia neprilygstamą apsipirkimo patirtį savo klientams.

Pagrindinės savybės: Marketingas, akcijos ir konversijų įrankiai – susijusios ir panašios prekės, nuolaidų kuponai, vartotojų grupės, paskutinės žiūrėtos prekės, prekių palyginimas, naujienlaiškio valdymas ir daugiau. Paieškos sistemos optimizavimas – 100% pritaikyta paieškai, Google Site Map, paieškai pritaikyti URL, produktų, kategorijų ir puslapių meta informacija ir daugiau. Svetainės valdymas – produktų ir puslapių valdymas vienu prisijungimu, galimas daugiau nei vienas administratorius ir skirtingos jų rolės, daugiakalbiškumas ir daugiau nei viena valiuta, skirtingi mokesčių tarifai ir daugiau.

Katalogų valdymas – prekės su pasirinkimais, skirtingos kainos pagal vartotojų grupes, neriboti prekių atributai, kiekio valdymas ir daugiau. Katalogų naršymas – prekių filtrai, produktų palyginimas, neseniai žiūrėtos prekės, populiariausios prekės, galimas skirtingas kategorijų dizainas ir daugiau. Prekės naršymas – galimybė pridėti daug produkto nuotraukų, susijusios ir panašios prekės, pageidavimų sąrašas ir daugiau. Užsakymas, apmokėjimas ir pristatymas – greitas užsakymas (one-page checkout), apsipirkimas neprisijungus, vieno užsakymo pristatymas skirtingais adresais, krepšelio išsaugojimas ir daug daugiau. Užsakymų valdymas – užsakymų peržiūra, redagavimas ir uždarymas, sąskaitų spausdinimas, statuso stebėjimas, pranešimų siuntimas pirkėjams ir daug daugiau.

Klientų paskyros – neribotas vartotojo adresų kiekis, pageidavimų sąrašas su komentarais, užsakymų statusai ir istorija, naujienlaiškių užsakymų valdymas ir daugiau. Klientų aptarnavimas – susisiekimo forma, pristatymų sekimas, slaptažodžių atstatymas ir daugiau.

Analizė ir ataskaitos – integruota Google Analytics, pardavimų ataskaitos, dažniausiai peržiūrėtų ir perkamiausių produktų peržiūra, bendra pardavimų suma ir daug daugiau.

Mobilioji komercija – galimybė pirkti net ir tada, kai nėra šalia kompiuterio (naudojama HTML5 ir pritaikyta iPhone, Android ir Mobile Opera naršyklėms). Ir dar daugiau išskirtinių galimybių Jūsų elektroniniam verslui!


SUSISIEKITE SU MUMIS Jau dabar, net jei tiksliai nežinote ko norite

Skambinkite +370 622 33600  Rašykite info@elts.lt