Grafinio dizaino paslaugos

Internetas yra nuolat kintanti aplinka, kuri reikalauja, kad jūsų svetainė, kaip komunikavimo su vartotojais platforma atitiktų visus šiuolaikinius standartus, būtų vizualiai estetiška, bei patogi naršyti. Jūsų svetainė – tai jūsų įmonės veidas internete pagal kurį yra atpažįstamas jūsų verslas. Klientai apsilankę į jūsų svetainėje iškart nusprendžia ar pasilikti čia, ar pradėti su jumis verslą, ar pirkti iš jūsų parduotuvės, ar ieškoti kitos svetainės, kuri atrodytų patikimesnė. Štai kodėl norint, kad lankytojas liktų Jūsų svetainėje, ji turi būti vizualiai patraukli ir patogi naršyti.

Negraži ir nepatogi svetainė, tai lyg nešlifuotas deimantas. Tačiau Mūsų įmonės dizaineriai sukurs Jums tikrą deimantą!

Kodėl turėtumėte patikėti svetainės dizaino, ar logotipo kūrimą profesionalams?

Net ir geriausios prekės ar paslaugos tampa nepatraukliomis, jeigu jų pateikimas niekuo neišsiskiria ir yra nepatogus. Profesionalus dizaineris kuria atsižvelgdamas į pagrindinį reikalavimą – patogumą vartotojui. Tai reiškia, kad Jūsų svetainė turi būti: Vizualiai patraukli; vientiso stiliaus; aiškios struktūros ir navigacijos, kas suteikia geresnę patirtį vartotojams. Pagal svetainės pateikiamą turinį ir tikslinę auditoriją, yra parenkamos spalvos bei atspalviai ir išdėstomi dizaino elementai.

Ypatingą dėmesį skiriame ir logotipo kūrimui – tai simbolis, firminis stilius pagal kurį Jūs atpažįstami tiek internete, tiek kituose komunikacijos kanaluose. Jis turi perduoti prasmingą ir Jūsų veiklą atspindinčią žinutę. Po išsamių tyrimų ir glaudaus bendradarbiavimo su Jumis, mūsų dizaineris pradeda kūrybą. Glaudus bendradarbiavimas ir kūrybinis bei analitinis procesas suteikia galimybę visiems kartu džiaugtis unikaliu simboliu, kuris išskirs Jus iš konkurentų ir tinkamai pristatys Jūsų verslą pasauliui.

Kodėl svarbu turėti mobiliems įrenginiams pritaikytą svetainę?

Tyrimai rodo, vis daugiau žmonių naršo ir apsiperka internete, naudodamiesi mobiliaisiais telefonais ar planšetėmis. Todėl rekomenduojama turėti svetainę, kuri yra pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, o jeigu SEO yra pagrindinė jūsų skaitmeninės marketingo strategijos sudedamoji dalis, tai turėti mobiliesiems įrenginiams pritaikytą svetainę yra tiesiog būtina. Google teigia, kad prisitaikantis svetainės dizainas (responsive design) nesvarbu, ar tai būtų informacinė svetainė, ar internetinė parduotuvė yra jos rekomenduojamas mobiliųjų įrenginių nustatymas, pridurdama, kad prisitaikantis svetainės dizainas yra vienas iš labiausiai pasiteisinančių verslo praktikų. Vienas iš didžiausių privalumų, kuriuos suteikia prisitaikantis svetainės dizainas yra tai, kad prisitaikanti prie įrenginio svetainė gali suteikti geresnę patirtį vartotojams, kurie naudojasi keletu skirtingų įrenginių turinčius skirtingus ekranų dydžius. Tai yra labai svarbi ypatybė, kadangi neįmanoma nuspėti visų lankytojų, kurie naršys jūsų svetainėje, įrenginių ir jų ekranų dydį. Svetainė, kuri veikia nepriklausomai nuo šių veiksnių, suteiks daug nuoseklesnę ir geresnę patirtį vartotojams nei svetainės, kurios yra pritaikytos tik tam tikriems įrenginiams ir konkretiems ekrano dydžiams, arba iš vis nepritaikytos. Kitas svarbus prisitaikančio dizaino privalumas yra aukštesni rezultatai Google paieškoje. Dėl atsinaujinusio Google algoritmo svetainės, kurios nėra pritaikytos mobiliems įrenginiams bus reitinguojamos prasčiau nei analogiškos svetainės, kurios yra pritaikytos mobiliems įrenginiams.


Logotipo kūrimas nuo 99€

Logotipas yra esminė stiliaus detalė, simbolis, kuris skiria Jūsų įmone ar verslą nuo kitų bei suteikia profesionalų, patikimą, stilingą įmonės įvaizdį. Labai svarbu, kad logotipas būtų lengvai įsimenamas, nesudėtingas ir sudominants Jūsų vartotoją, kitaip tariant tiklslinę auditoriją.

Logotipo kūrimo procesas prasideda nuo nuo Jūsų verslo analizės ir konkurencinės aplinkos tyrimo. Po išsamių tyrimų prasideda kūryba, kurioje dizaineris ieško išskirtinių šriftų, grafinių elementų, spalvų derinių ir pateikia keturis variantus. Iš pateiktų variantų pasirinkus vieną pradedamas kurti glutinis logotipas. Šiame kūrimo procese atliekame logotipo korekcijas, kol sukuriame unikalų logotipą, kuris taps išskirtiniu įmonės veidu ir atspindės Jūsų įmonės veiklą, idėją bei viziją.


Firminio stiliaus kūrimas nuo 299€

Į paketą įeina: Logotipo dizianas, vizitinių kortelių dizainas, firminio blanko dizainas.


Tinklalapio dizainas nuo 299€

Kurdami internetinės svetainės dizainą su klientu aptariame būsimos svetainės tikslą bei poreikius, išsiaiškiname, kokias funkcijas turės atlikti svetainė.

Pagal nustatytus poreikius prededamas kurti web dizainas. Pirmiausia maketuojama vartotojų sąsajos schema (wireframe), kuriamas prototipas bei piešiamas galutinis tinklapio dizainas. Viso proceso metu su klientu dirbame kaip viena komanda iki galutinio dizaino sukurimo, kol kleintas lieka patenkintas.


El. parduotuvės dizainas nuo 399€

Internetinės parduotuvės dizaino kūrimas prasideda nuo Jūsų poreikių ir verslo analizės, konkurencinės aplinkos tyrimo bei nustačius tikslinę klientų auditorija.

Po atliktų tyrimų, presideda kurybos procesas, kurio metu maketuojama vartotojų sąsajos schema (wireframe), kuriamas prototipas bei piešiamas galutinis elektroninės parduotuvės dizainas. Internetinės parduotuvės dizaino kūrimas vykdomas etapais pagal sutartų puslapių skaičių. Viso proceso metu su klientu dirbame kaip viena komanda iki galutinio dizaino sukurimo, kol kleintas lieka patenkintas


SUSISIEKITE SU MUMIS Jau dabar, net jei tiksliai nežinote ko norite

Skambinkite +370 622 33600  Rašykite info@elts.lt