Specializuoti sprendimai (CRM)

Mūsų tikslas – sukurti nestandartini projektą, kuris optimizuotų Jūsų verslą, bei jo valdymo procesus. Šiuolaikinės įmonės neįsivaizduojamos be informacinių technologijų pagalbos, todėl mes esame visada pasiruošę įgyvendinti, bei adaptuoti, nestandartinį projektą būtent Jūsų verslo specifikai.

MB „elts“ kuria nestandartinius sprendimus savo klientams. Turime patirties dirbant su vidutinės, didelės ir labai didelės apimties projektais, kurie gali sudaryti 500, 1000 ar daugiau kaip 20 000 darbo valandų apimtį. Esame sukūrę per 10 įvairaus sudėtingumo nestandartinių projektų žinomoms Lietuvos ir užsienio įmonėms. Patirtis ir profesionalumas leidžia mums sukurti tokius sprendimus, kurie padeda sparčiau vystyti Jūsų verslą, optimizuoti tam tikrus darbinius procesus ir finansinius srautus.

Nestandartiniai IT sprendimai yra kelių rūšių:

Web-based pagrindu įvairios verslo valdymui skirtos interneto sistemos ar interneto projektai, skirti paslaugų teikimui internetu. Tai informacinės sistemos skirtos automatizuoti ir integruoti, vidinius ir išorinius verslo procesus bei efektyviau valdyti įvairią verslo informaciją. Tai gali būti interneto svetainių ar portalų klientų aptarnavimo sistemos, dokumentų, užsakymų ar el. pardavimų, projektų, personalo, sandėlio, logistikos ar laiko valdymo sprendimai ir t.t. Taip pat verslo valdymo sistemų integravimas su trečiosiomis šalimis, kaip finansų apskaitos, logistikos, mokėjimo sistemos, CRM ir kt. sistemomis.

Informaciniai įrankiai. Specialūs informacijos apdorojimo įrankiai, leidžiantys automatiškai rinkti iš kitų šaltinių, kaupti tam tikrų rūšių informaciją, ją sistemizuoti ir apdoroti. Tai įvairios duomenų bazės, skaičiuoklės, statistikos ir analizės sprendimai.

Finansiniai įrankiai. Tai įvairių mokėjimų, atsiskaitymų ir kitų finansinių sprendimų integravimas su verslo valdymo programomis, užsakymų valdymas, specialūs statistikos ir analizės įrankiai.
Nestandartinių IT projektų tikslas yra bendras – palengvinti tam tikrus verslo procesus ir taip sukurti pridėtinę vertę. Galime pasiūlyti itin kokybiškas nestandartinių sprendimų projektavimo ir kūrimo paslaugas, kadangi tai visiškai atitinka mūsų darbo principus – sukurti pridėtinę vertę savo klientams.

Didesniems projektams formuojame dedikuotą komandą bei užtikriname profesionalų projekto valdymą.


SUSISIEKITE SU MUMIS Jau dabar, net jei tiksliai nežinote ko norite

Skambinkite +370 622 33600  Rašykite info@elts.lt