Svetainių talpinimo paslaugos

Kviečiame išbandyti profesionalų hostingą – tai ypatingo patikimumo, lankstumo bei didelių serverio resursų reikalaujantiems projektams skirta paslauga. Pasirūpinsime visa reikalinga infrastruktūra, o Jūs galėsite savo dėmesį skirti verslui.

Svetainės talpinimas arba kitaip hostingas – tai vietos Jūsų internetiniam projektui, el. paštui bei duomenų bazei suteikimas patikimame, galingame, prie spartaus interneto ryšio kanalo pajungtame serveryje.

Paštui Svetainei Verslui
Duomenų srautas Neribojama Neribojama 10 TB/mėn.
Vieta serveryje 5 GB 10 GB 100 GB
El. pašto dėžutės Neribojama Neribojama Neribojama
PHP 7 (nuo 5.2 iki 7.3)
MariaDB 10 (MySQL 8) Neribojama Neribojama
Pilna serverio priežiūra
Padidintos galios hostingas
Multi-Domain hostingas
Paštas per naršykle
Atsarginės kopijos
Siūlome išbandyti Internetinių svetainių kūrimo paslaugos
Elektroninių parduotuvių kūrimo paslaugos
Kaina už mėnesį 3.99 EUR 7.99 EUR 10.99 EUR

Neribojamiems resursams taikomos sąžiningo naudojimosi sąlygos.

Kurį talpinimo planą pasirinkti?

  • Planas Paštui – kai reikia tik el. pašto dėžučių.
  • Planas Svetainei – rinkitės norėdami patalpinti vieną svetainę.
  • Planas Verslui – padidintos galios hostingas, Jūsų dideliems projektams, kai nepakanka įprasto talpinimo. Galimybė talpinti kelis projektus su skirtingais interneto adresais (ang. Domain)

 

Išbandykite DirectAdmin valdymo pulto demonstracinę versiją: user

Minimalus užsakymo laikotarpis 3 mėn.

Kainos yra nurodytos be PVM.

Duomenų srautas

Duomenų srautas – tai iš Jūsų virtualaus serverio ir į Jūsų virtualų serverį siunčiamos informacijos kiekis. Pavyzdžiui, į serverį įkėlę 100 KB dydžio puslapį, Jūs sunaudosite 100 KB duomenų srauto, o jei šį puslapį aplankys 50 lankytojų, jie sunaudos 5000 KB (apie 5 MB) Jums skirto duomenų srauto.Tad jei Jūsų puslapis yra 100 KB dydžio, serveris jį suspaudžia iki 5-10 KB ir tik tuomet siunčia lankytojams. Interneto naršyklės išskleidžia duomenis ir lankytojai gauna 100 KB dydžio puslapį, nors iš serverio siuntėsi tik 5-10 KB duomenų.Esame įdiegę duomenų srauto glaudinimo modulį, kuris suteikia galimybę lankytojams persiųsti tekstinę informaciją (HTML, CSS, JavaScript, XML ir kt.) suspaustame pavidale. Suspaudus tekstinę informaciją, lankytojams yra siunčiamas 10-20 kartų mažesnis informacijos kiekis.

Šios naujovės dėka mūsų klientų svetainės lankytojams įsikrauna pastebimai greičiau, be to, perkėlus iš kito IPT aktyviai lankomą svetainę paprastai sumažėja jos išlaikymo kaštai dėl sutaupyto duomenų srauto.

Vieta serveryje

Tai talpa, skirta Jūsų svetainės, pašto dėžučių ir duomenų bazių saugojimui serveryje. Vieta serveryje nėra dalinama pagal paskirtį, tad galite naudoti ją Jums patogiomis proporcijomis.

Vidutinė interneto svetainė paprastai užima iki 5 GB vietos serveryje. Vienai el. pašto dėžutei, jei laiškus periodiškai parsisiunčiate į savo kompiuterį, reikia iki 1 GB vietos.

Siekiant užtikrinti klientų duomenų saugumą, į serverį įkeliami duomenys yra iš karto kopijuojami į veidrodinį diską, taip pat kiekvieną dieną daromos atsarginės duomenų kopijos atskiroje saugykloje.

Multi-Domain

Multi-Domain suteikia galimybę viename virtualiame serveryje talpinti neribotą svetainių skaičių. Papildomos svetainės naudos bendrą duomenų srautą ir vietą serveryje.

Papildomoms svetainėms bus skirta atskira failų struktūra, el. pašto dėžutės, duomenų bazės bei FTP prisijungimai. Visa tai galėsite valdyti patogiais administravimo įrankiais.

Atsarginės duomenų kopijos

Visų serverių duomenys yra kasdien automatiškai kopijuojami į atsarginių duomenų saugyklą. Saugomos vakarykštės dienos ir paskutinio penktadienio duomenų kopijos.

Atsarginės duomenų kopijos skirtos serverio duomenų atstatymui įvykus mažai tikėtinam RAID diskų masyvo gedimui.

El. pašto dėžutės

Užsisakę talpinimo planą savo svetainei, Jūs taip pat galėsite naudotis patogia el. pašto administravimo sistema. El. pašto dėžutės naudoja bendrą vietą serveryje.

Jūs galėsite:

  • tikrinti paštą POP3, IMAP protokolais ir per naršyklę;
  • kurti skirtingos talpos el. pašto dėžutes;
  • valdyti el. pašto peradresavimus;
  • naudoti atostogų pranešimus bei autoatsakiklius;
  • apjungti žmonių grupes į el. pašto konferencijas.

El. pašto paslauga atitinka versle būtinus duomenų saugumo reikalavimus, kadangi prie pašto dėžučių galima jungtis saugiu ir pripažintu SSL/TLS protokolu, užtikrinančiu patikimą informacijos kodavimą.

Visoms el. pašto dėžutėms yra nemokamai siūloma apsauga nuo nepageidaujamų laiškų, tuo tarpu papildomo funkcionalumo pageidaujantys klientai gali užsakyti profesionalų el. pašto filtrą.

Laiškų siuntimui taikomas 200/val. limitas, tačiau gali būti papildytas, kad atitiktų Jūsų poreikius.

Profesionalus el. pašto filtras

Perimkite el. pašto srauto kontrolę į savo rankas – su specializuota laiškų filtravimo tarnyba Jūs galėsite sekti ir pagal individualius nustatymus rūšiuoti kiekvieną Jums siunčiamą laišką.

Tarnybą sudaro per kelis serverius išskirstytas, pažangius algoritmus naudojantis filtravimo tarnybų klasteris, tuo tarpu laiškai saugomi Jūsų pašto serveryje.


SUSISIEKITE SU MUMIS Jau dabar, net jei tiksliai nežinote ko norite

Skambinkite +370 622 33600  Rašykite info@elts.lt